De Commissie van Beheer (CvB) bestaat uit ouderejaars leden van Albertus Magnus. Samen met het bestuur zorgen zij voor de dagelijkse gang van zaken op de vereniging. Daarnaast is de CvB verantwoordelijk voor het financiële beheer van de Sociëteit. Ze controleren onder andere of leden en externe partijen, zoals partners en zusterverenigingen, hun financiële verplichtingen nakomen. Ook verzorgen zij de complete acquisitie van de vereniging. Iedereen binnen de CvB heeft een eigen functie, maar er zijn ook logistieke taken die gezamenlijk worden uitgevoerd.
De CvB is maandag tot en met vrijdag van 10:00 tot 22:00 aanwezig. Elke dag is tot 22:00 iemand van de CvB nuchter en verantwoordelijk op de vereniging. Dinsdag tot en met vrijdag tussen 14:30u en 16:00u is er een inloop uur op het CvB hok. Je kunt dan langskomen voor onder andere vragen over financiële zaken, het afhuren van ruimtes, je BAS-pas en gevonden voorwerpen. Het CvB hok zit in het Nieuwe Pandje, op de tweede verdieping, rechts aan het einde van de gang.
Ik ben verantwoordelijk voor het innen van jonge schulden van de leden. Ik neem contact op met leden die hun BAS-pasrekening niet betalen en ik zorg ervoor dat het desbetreffende lid zijn schuld aflost. Als een lid zijn schuld niet betaalt, wordt het lid tijdelijk geschorst en is hij/zij niet welkom op de vereniging. Ook ben ik verantwoordelijk voor het innen van langdurige schulden van leden en senioren. Ik neem contact op met leden en senioren met langdurige schulden en zorg ervoor dat deze schulden afbetaald worden. Ook factureer ik de HO’s, de reprekosten, van DC’s en Ad Hoc commissies.